درباره ما

درباره ما

مرکز فرهنگی الغدیر با مدیریت سید علی هاشمی حدود ۲۰ سال هست که در نیمی از جهان یعنی اصفهان مشغول ارائه و توزیع ملزومات فرهنگی و اقلام مذهبی و پرچم های هیئات مذهبی می باشد.

مرکز فرهنگی الغدیر سابقه و پیشینه ای در زمینه تولیدات مذهبی از قبیل قاب های مذهبی و فرهنگی , پیراهن ها و تیشرت های مذهبی محرم و همین طور اقلام بسیار زیاد دیگر دارد. که در قالب برچسب ها. پوستر ها . سرکلیدی ها . اقلام لیزر و برش . پیراهن های مشکی محرم . و همین طور ساعت های مذهبی و فرهنگی می باشد.

یکی از برنامه های مرکز فرهنگی الغدیر ارائه اقلام فرهنگی جهت بر گزاری نمایشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی مذهبی و فرهنگی می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می تونید به قسمت تماس با ما مراجعه و با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل کنید و یا به ادرس مرکز درج شده در این قسمت مراجعه کنید.

یکی دیگر از افتخارات این مرکز فرهنگی همکاری با روابط عمومی های موسسات. نهاد ها . سازمان ها و ارگانهای متفاوت بوده که به مناسبت های مختلف اقلام مورد نیاز جهت مراسم های متفاوت را تولید و یا تهیه کرده است و به خوبی در شهر اصفهان در زمینه فرهنگی و مذهبی درخشیده است.

کمتر کسی هست که نام مرکز فرهنگی الغدیر اصفهان را نشنیده باشد و از خدمات این مرکز استفاده نکرده باشد.

هرگونه انتقادات و پیشنهادات خودتون را برای هر چه بهتر شدن خدمات ما با ما در میان بگذارید و به مناسبت های مختلف با ما بر خط باشید.

پیروز و پایدار در پناه حق تعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!